KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13725302
nr 1372 5302
Olof Larsén
(1907-1998), Sverige
Oljemålning, Stockholmsmotiv. Signerad, daterad 1952. Olja på duk, 45x54 cm
Olof Larsén, svensk bildkonstnär född 1907, död 1998 .
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 januari 2021
kl 20:54:16
15/1 00:30:34